Křupavé italské mandlové sušenky

Křupavé italské mandlové sušenky

Teplé pečené sušenky za méně než 30 minut? Opravdu neváhejte! Zde je snadný pokrm pro italské mandlové sušenky. Ve skutečnosti jsou křupavé, jemně úžasné a naložené spolu s bohatou chutí pražených mandlí.

Proč to zajímá mnoho lidí?

Velké množství italských mandlových sušenek vyžaduje, abyste před vařením a mixováním vyšlehali bílky. Náš tým se tomuto tipu vyhýbá, stejně jako výsledky jsou ve skutečnosti excelence v sušence a také velké množství ušetřených příležitostí!

Bez pšeničné mouky je struktura ve skutečnosti odlišná od běžných sušenek. Náš tým s oblibou používá mandlovou mouku, protože má bohatou ořechovou strukturu a chuť.

Co přesně jsou italské mandlové sušenky?

Druh makronek, toto osvětlení a ořechové sušenky jsou ve skutečnosti v některých případech popisovány jako Ricciarelli nebo dokonce Amaretti Cookies. Určitě existuje mnoho variant, ale jsou to v podstatě křupavé, rozjasňující sušenky spolu s křupavým, hladkým středem.

I když se tyto ve skutečnosti obvykle konzumují v Itálii o Vánocích, stejně jako spolu s červeným bílým a sklenkou červeného nebo bílého vína může náš tým zahrnout! Náš tým tvrdí, že je skvělý v každé sezóně.

Pokud si přejete využít mandle a vytvořit si vlastní mandlovou mouku, zkrátili jsme postup přípravy na méně než 10 minut, abychom mandle rozdrtili, smíchali s cukrem, bílky, stejně jako mandle. srolujte přímo do kousků sušenek pokrytých moučkovým cukrem. Stejně jako kontrast příležitosti.

Křupavé
Křupavé italské mandlové sušenky

Přesně to, co budete potřebovat

Mandlová mouka stejně jako mandlový význam jsou ve skutečnosti s největší pravděpodobností obě složky, které možná v současnosti nenosíte v dlani, nebo zbytek jsou ve skutečnosti kuchyňské sponky!

Způsoby, jak vytvořit italské mandlové sušenky:

Předehřejte sporák na 180˚C (350˚F) a shromážděte svůj plech na vaření spolu se zprávou o vaření. Umístěte mandlovou mouku, vaječné bílky, moučkový cukr a esence do misky a efektivně je rozmixujte vidličkou.

Nastříkejte moučkový cukr na plátek nebo rovný talíř. Lžící naneste trochu vnitřního příběhu směsi do panelu a také vrstvěte spolu s moučkovým cukrem a opatrně válejte přímo do koule.

Vařte asi 15 minut, dokud nejsou vnější strany skutečně křupavé, ale uvnitř jsou sušenky stále hladké.

Varianty

Můžete klidně raději opatrně namleté ​​mandle, pokud nemůžete objevit mandlovou mouku. V tahu můžete podobně níže pro pekanové nebo dokonce vlašské ořechy, nicméně výsledek i chuť budou ve skutečnosti poněkud rozmanité.
Uprostřed každé sušenky můžete snadno vyniknout celou mandli, abyste si jejich diskusi vysloužili o něco zajímavější.

Koření

1½ hrnku mandlové mouky nebo dokonce pečlivě mletých mandlí
2 bílky jemně ušlehané
hrnek moučkový cukr / superjemný cukr

1 lžička vanilky význam

1 lžička mandle význam

hrnek moučkového cukru / moučkového cukru

Pokyny

Předehřejte sporák na 180˚C (350˚F) a shromážděte svůj plech na vaření spolu se zprávou o vaření.
Umístěte mandlovou mouku, jemně vyšlehané vaječné bílky, moučkový cukr a vanilku a mandle do mísy a efektivně je rozmixujte vidličkou.
1½ hrnku mandlové mouky, 2 bílky, hrnek moučkového cukru / superjemného cukru, 1 lžička vanilky významná, 1 lžička mandlového významu
Nastříkejte moučkový cukr na plátek nebo rovný talíř.
hrnek moučkového cukru / moučkového cukru
Lžící naneste trochu vnitřního příběhu směsi do panelu a také vrstvěte spolu s moučkovým cukrem a opatrně válejte přímo do koule.

Vařte asi 15 minut, dokud nejsou vnější strany skutečně křupavé, ale uvnitř jsou sušenky stále hladké.

Russell Mitchell

Learn More →