SRDCE Z LISTOVÉHO PEČA

SRDCE Z LISTOVÉHO PEČA

Společně s Valentýnským časem, který je prostě blízko, je to příležitost věřit srdíčkům, načervenalým i růžovým! Nastavte srdce těchto křehkých listových chlebů spolu s nádherně lahodnou zubní výplní načervenalého ovoce, jako je například zubní výplň z třešňového koláče, která se používá přímo níže, nebo dokonce získejte inovativní!

Čisté ovoce je také neuvěřitelná zubní výplň, pokrytá šlehačkou. Nebo dokonce přidejte kapku rozmražené lahodné čokolády a zapojte se do jahodového stylu v čokoládě!

Bez ohledu na to, jaké ovoce máte nejraději, situace s listovým chlebem tvoří ideální základ! Jsou extrémně křehké, napůl popraskané a také zcela dimenzované pro osamocené porce. A co je nejdůležitější, všichni, kteří pocházejí od mladých až po dospělé, si je jistě všichni oblíbí!

SRDCE Z LISTOVÉHO PEČA

🥘 Nezbytné materiály

Ve skutečnosti jsou potřeba pouze 2 základní komponenty a také nějaké středové vykrajovátka  na sušenky (proto si je vyhledejte, pokud je potřebujete)! Získejte svůj kuchařský list a rychle se připravte na potěšení z těchto příjemných chlebů!

17,3 unce listového chleba (2 ledové pláty – rozmrazené podle návodu na balení)
Zubní výplň 21 uncí Cherry Pie (plechovka 21 uncí)
¼ hrnku cukrářského cukru (volitelné, ozdoba)

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tyto lahodné listové chleby lze prezentovat i péct s velmi malou iniciativou, avšak s neuvěřitelnými výsledky! Získejte pár minut na rozmrazení listového chleba, než začnete rychle přemisťovat cokoliv!

Rozmrazit. Před zahájením umístěte listy chleba na přibližně 40 minut při pokojové teplotě, aby byly všechny zcela rozmrazené pro zmenšení a srolování.

Příprava. Předehřejte si sporák na 400 °F (205 °C) a sbírejte plech na vaření spolu s pergamenovou zprávou nebo dokonce silikonovou podlahovou krytinu na vaření.
Válec. Na jemně pomoučněnou funkční plochu položte listy listového chleba (jeden po druhém) s hustotou pod ¼ palce. Využijte dvojí sadu ocelových vykrajovátek na cukroví ve tvaru srdce, jeden větší než ostatní, abyste zmenšili srdíčka směrem od plátků chleba.
Zmenšíme srdce z listového chleba. Použijte větší střed k odstranění 8 srdíček na každém listu. Na padesáti procentech těchto srdcí odstraňte také vnitřní střed (abyste získali přehled o středech).
Naskládejte srdce. Umístěte větší, celá srdce na plech na vaření a každé vede spolu s přehledem středu. Přehrajte spolu s 2. plátem těsta z listového chleba.
Kuchař. Umístěte pečicí plech se srdíčky z listového chleba na polici v troubě a vařte při 205 °C po dobu 15-20 minut nebo dokonce až do zlatohnědého osvětlení. Odstraňte z vašeho sporáku při provádění a také opatrně zatlačte na zařízení chlebového centra, abyste získali odsazení. Po tom, aby chleby k úžasné poněkud před zubní výplní.
Plné koláčové zubní výplně. Po vychladnutí naplňte prohlubeň každého chlebového středu spolu s dobročinnou částí zubní náplně z třešňového koláče.
Provést. Nečistoty spolu s cukrářským cukrem, pokud to provádíte a dáváte přednost.

 

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Odřezky z redukovaného listového chleba můžete snadno přerolovat, abyste si v případě potřeby vydělali mnohem více.
Zubní výplň z konzervovaného třešňového koláče jistě zatíží větší misku chlebů.
Koláčová zubní výplň je ve skutečnosti fantastická, protože je ve skutečnosti zvětšená, ale džemy, želé nebo dokonce chrání lze snadno skutečně použít.
Čisté ovoce je vlastně další zubní výplň, kterou lze použít.
Macerované jahody jsou ve skutečnosti preferované (přimíchejte nakrájené bobule spolu se sprejem cukru a také citronový extrakt + kůru, pokud chcete, promíchejte a také nechte asi třicet minut, zatímco se chleby pečou).

Russell Mitchell

Learn More →